Entermedia

Rozrywka Kategoria: Rozrywka

Rozrywka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Bingo »

  Strona powstała w celu promocji w gronie użytkowników globalnej sieci gry bingo. Na stronie można wyszukać szereg aktualności pochodzących z całego świata: dotyczą one zarówno ciekawostek jak i recenzji turniejów. Ponadto wyszukać tutaj można przewodniki wprowadzające do zasad gry oraz dodatkowo szereg plików PDF zawierających gotowe plansze do wydrukowania. Strona to także pokazanie wielu historycznych ciekawostek związanych z grą.  

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teksty piosenek »

  Wśród rozmaitych metod spędzania wolnego czasu, coraz większą popularność zdobywa wspólne wykonywanie piosenek. Warunkiem tego, by spokojnie wykonywać najróżniejsze piosenki, bezwzględnie trzeba znać teksty piosenek.

  Z pomocą przychodzi w takich sytuacjach strona www teksty. co, gdzie opublikowane zostały teksty piosenek wywodzące się zarówno z repertuaru piosenkarzy rodzimych, jak i zagranicznych.

  Znając teksty piosenek można bez stresu całą uwagę skoncentrować na interpretacji śpiewanej piosenki, spędzając tym samym wspaniale czas ze znajomymi.

  Data dodania: 01 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Memy i inne śmieszne obrazki »

  Strona zawiera zbiór śmiesznych obrazków i memów dodawanych przez użytkowników serwisu. Możliwe jest dzielenie się obrazkami, udostępnianie ich na portalach społecznościowych oraz dodawanie komentarzy.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polecenia i rekomendacje ciekawych treści »

  Portal społecznościowy, za pośrednictwem którego użytkownicy internetu polecają sobie nawzajem warte uwagi strony w Internecie. O wartości danej strony nie decyduje ocena administratora, ale ocena społeczności, dzięki czemu w większym stopniu jest to ocena obiektywna.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne obrazki »

  Serwis umożliwia dodawanie, przeglądanie oraz komentowanie obrazków opatrzonych komentarzem - na ogół śmiesznym lub refleksyjnym. Dodawane przez poszczególnych użytkowników obrazki rywalizują ze sobą o pozycję na pierwszej stronie serwisu.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideo na żądanie »

  Serwis umożliwiający oglądanie filmów, seriali oraz innych programów, za pośrednictwem strony internetowej. Użytkownik sam decyduje kiedy i jaki materiał ogląda. Niektóre materiały dostępne są za darmo, inne - za niewielką opłatę.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal z filmami »

  Powstały w 2005 roku portal jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych serwisów umożliwiających dodawania i oglądanie filmów w Internecie. Codziennie w portalu umieszczanych jest ponad osiemdziesiąt tysięcy nowych filmów.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal społecznościowy Facebook.com »

  Portal społecznościowy, umożliwiający zarejestrowanym użytkownikom tworzenie sieci i grup, dzielenie się wiadomościami, linkami i zdjęciami oraz korzystanie z aplikacji. Portal został uruchomiony 4 lutego 2004 na Uniwersytecie Harvarda (w stanie Massachusetts) i był początkowo przeznaczony przede wszystkim dla uczniów szkół średnich i studentów szkół wyższych. Jego głównym autorem jest Mark Zuckerberg.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rozrywka

Rozrywka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: