Entermedia

Muzyka Kategoria: Muzyka

Muzyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • kapela weselna »

  Młode pary, którym bardziej odpowiada oprawa muzyczna, złożona z nietypowych wykonań znanych przebojów i weselnych pieśni biesiadnych, decydują się na rozwiązanie tańsze niż kapela; jest nim DJ weselny. Posiada on przewagę nad zespołem  również pod innymi względami. Nie posiada sztywno ustalonego kodu, zatem może na bieżąco zaspokajać życzenia gości. Dysponuje także znacznie bogatszym repertuarem muzycznym na płytach CD, zawierającym przeboje współczesne i te z czasów młodości rodziców młodej pary. DJ weselny ma takie same obowiązki jak kapela. Musi uzgodnić z przyszłymi nowożeńcami  rodzaje muzyki, przebieg uroczystości weselnej, zabawy i konkursy dla gości, charakter powitania młodych i podziękowań dla rodziców, w razie potrzeby dziadków. W większości sytuacji przygotowuje krótkie przemowy na powitanie młodej pary i podziękowania, a również zaprasza do pierwszego posiłku, pierwszego tańca i oczepin. A dodatkowo prowadzi zabawy i konkursy i zapowiada moment wniesienia tortu weselnego. Misją dj weselnego jest też czuwanie nad muzyką podczas spożywania posiłku. Powinna ona być przyciszona i spokojna, by umożliwić biesiadnikom skupienie się na jedzeniu i rozmowie. Zmienia również charakter oświetlenia, które powinno padać na stół biesiadny.  

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły weselne w Warszawie »

  Zadbajcie o oprawę muzyczną swojego ślubu, bo zespoły weselne to najważniejszy element dobrej zabawy.
  Zespoły weselne w Warszawie proponują różnorodną muzykę na wesele. Ale zespół weselny Haliśka Band posiada repertuar wyjątkowo zróżnicowany i ciekawy. Zawiera on utwory polskie i zagraniczne, są to w większości utwory niebanalne, aby na weselu trzymać jakiś poziom, a nie robić zwykłej zabawy przy muzyce disco polo.
  Haliśka Band jako zespół weselny z Warszawy występuje już od wielu lat, nieustannie w tym samym składzie co pozwoliło przez te wszystkie lat dokładnie opracować i ograć repertuar, dzięki czemu zespół podczas wesela trafia do wszystkich gości w każdym wieku.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Teksty piosenek »

  Wśród rozmaitych metod spędzania wolnego czasu, coraz większą popularność zdobywa wspólne wykonywanie piosenek. Warunkiem tego, by spokojnie wykonywać najróżniejsze piosenki, bezwzględnie trzeba znać teksty piosenek.

  Z pomocą przychodzi w takich sytuacjach strona www teksty. co, gdzie opublikowane zostały teksty piosenek wywodzące się zarówno z repertuaru piosenkarzy rodzimych, jak i zagranicznych.

  Znając teksty piosenek można bez stresu całą uwagę skoncentrować na interpretacji śpiewanej piosenki, spędzając tym samym wspaniale czas ze znajomymi.

  Data dodania: 01 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis z tekstami piosnek »

  Najstarszy polski serwis z tekstami piosenek, zawierający bazę kilkuset teksów, posegregowanych według wykonawców. Wygodna wyszukiwarka ułatwia dostęp do zasobów serwisów. Możliwość rejestracji i zgłaszania własnych tekstów.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Muzyka

Muzyka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: