Entermedia

Portal społecznościowy Facebook.com

Portal społecznościowy, umożliwiający zarejestrowanym użytkownikom tworzenie sieci i grup, dzielenie się wiadomościami, linkami i zdjęciami oraz korzystanie z aplikacji. Portal został uruchomiony 4 lutego 2004 na Uniwersytecie Harvarda (w stanie Massachusetts) i był początkowo przeznaczony przede wszystkim dla uczniów szkół średnich i studentów szkół wyższych. Jego głównym autorem jest Mark Zuckerberg.
 • Ocena:

  Ocena: 3.3/10 (47 głosów)

  • Tytuł
  • Portal społecznościowy Facebook.com
  • PageRank
  • 9  
  • Data dodania
  • 17.06.2013

  Komentarze:

  Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

  Podlinkuj stronę www.facebook.com:
  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
  • Portal z filmami »

   Powstały w 2005 roku portal jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych serwisów umożliwiających dodawania i oglądanie filmów w Internecie. Codziennie w portalu umieszczanych jest ponad osiemdziesiąt tysięcy nowych filmów.
   Data dodania: 17.06.2013 · szczegóły wpisu »
  • Darmowe blogi »

   Serwis umożliwia założenie i prowadzenie za darmo internetowego dziennika, czyli bloga (blog - skrót od web blog). Z platformy korzystają miliony użytkowników, którzy nie tylko piszą własne dzienniki, ale również komentują wpisy innych, tworząc tym samym ogromną społeczność.
   Data dodania: 17.06.2013 · szczegóły wpisu »
  • Portal informacyjny »

   Najstarszy polski portal internetowy powstały w 1996 roku. Początkowo miał formę katalogu, zbierającego i opisującego polskie strony internetowe. Z czasem przekształcił się w portal ogólnoinformacyjny.
   Data dodania: 17.06.2013 · szczegóły wpisu »
  • Polski serwis społecznościowy »

   Największy polski serwis społecznościowy powstały w 2006 roku, który w bardzo krótkim czasie zdobył olbrzymią popularność w całej Polsce, a także poza granicami kraju. Z biegiem czasu popularność serwisu malała, głównie za sprawą dotarcia i do Polski zagranicznego konkurenta. Mimo to serwis jest jednym z 20 największych portali w Polsce.
   Data dodania: 17.06.2013 · szczegóły wpisu »
  • Portal sportowy »

   Portal sportowy związany z jednym z największych polskich portali ogólnotematycznych. Na jego stronach można znaleźć informacje dotyczące bieżących rozgrywek, zarówno krajowych jak i zagranicznych, relacje z imprez sportowych oraz omówienia najważniejszych wydarzeń.
   Data dodania: 17.06.2013 · szczegóły wpisu »
  • Serwis z tekstami piosnek »

   Najstarszy polski serwis z tekstami piosenek, zawierający bazę kilkuset teksów, posegregowanych według wykonawców. Wygodna wyszukiwarka ułatwia dostęp do zasobów serwisów. Możliwość rejestracji i zgłaszania własnych tekstów.
   Data dodania: 19.06.2013 · szczegóły wpisu »
  • kapela weselna »

   Młode pary, którym bardziej odpowiada oprawa muzyczna, złożona z nietypowych wykonań znanych przebojów i weselnych pieśni biesiadnych, decydują się na rozwiązanie tańsze niż kapela; jest nim DJ weselny. Posiada on przewagę nad zespołem  również pod innymi względami. Nie posiada sztywno ustalonego kodu, zatem może na bieżąco zaspokajać życzenia gości. Dysponuje także znacznie bogatszym repertuarem muzycznym na płytach CD, zawierającym przeboje współczesne i te z czasów młodości rodziców młodej pary. DJ weselny ma takie same obowiązki jak kapela. Musi uzgodnić z przyszłymi nowożeńcami  rodzaje muzyki, przebieg uroczystości weselnej, zabawy i konkursy dla gości, charakter powitania młodych i podziękowań dla rodziców, w razie potrzeby dziadków. W większości sytuacji przygotowuje krótkie przemowy na powitanie młodej pary i podziękowania, a również zaprasza do pierwszego posiłku, pierwszego tańca i oczepin. A dodatkowo prowadzi zabawy i konkursy i zapowiada moment wniesienia tortu weselnego. Misją dj weselnego jest też czuwanie nad muzyką podczas spożywania posiłku. Powinna ona być przyciszona i spokojna, by umożliwić biesiadnikom skupienie się na jedzeniu i rozmowie. Zmienia również charakter oświetlenia, które powinno padać na stół biesiadny.  
   Data dodania: 26.06.2013 · szczegóły wpisu »
  • Serwis randkowy za darmo »

   W uczuciach najważniejsze jest rozpoczęcie poszukiwań. Dlaczego w takim razie nie zacząć szukać wykorzystując serwis randkowy? Wyjątkowe darmowe randki, bogate w emocje zawieranie nowych przyjaźni, spotkania w świecie internetowym oraz prawdziwym - na to wszystko może sobie pozwolić każdy!Wyłącznie z portalem można umawiać się na takie randki, jakie się chce. Dla osób poszukujących miłości, przyjaciół, ciekawych ludzi i fantastycznych przygód, serwis stworzył wspaniałe propozycje oraz sporo zaskakujących atrakcji. Trzeba tylko wejść aby sprawdzić jak funkcjonuje portal randkowy.Portal randkowy stanowi jedno z takich miejsc, gdzie łatwo poznać miłość na całe życie. Jest to także ciekawy sposób na poznanie nowych, ciekawych znajomych, w towarzystwie których można nawet pojechać na wakacje. Serwis zachęca do odwiedzenia strony internetowej. Miłość już czeka!
   Data dodania: 19.07.2013 · szczegóły wpisu »
  • Głogów »

   Głogów to miasto położone w zagłębiu miedziowym, będące areną wielu ciekawych wydarzeń, o których można przeczytać każdego dnia na łamach portalu Glogow. info. Na stronach portalu można znaleźć między innymi opisy imprez sportowych, kulturalnych, kronikę policyjną, a także dział z ogłoszeniami mieszkańców.
   Data dodania: 07.10.2016 · szczegóły wpisu »
  • Pozycjonowanie »

   Bez pozycjonowania nie ma popularności.
   Wielu posiadaczy stron internetowych pragnie stać się chętnie odwiedzanymi i czytanymi autorami treści. Często tacy autorzy zapaleńcy zapominają jednak o tym, jak niezwykle istotne jest pozycjonowanie Google. Google jest bowiem najbardziej popularną wyszukiwarką internetową na całym globie. Korzysta z Google każdy niemalże internauta. Pozycjonowanie w Internecie sprawi, iż nasze treści będą w wynikach wyszukiwania pojawiały się na szczytowych miejscach i dzięki temu ludzie będą do nas na stronę wchodzili częściej niż kiedy nasza strona ma pozycję setną lub nawet dalszą. W pozycjonowanie stron należy zainwestować naszą gotówkę, jeśli chcemy publiki na naszych portalach. Jest to jedyne rozwiązanie, jakim możemy posłużyć się obok zapewnienia czytelnikowi potencjalnemu ciekawych treści, które sprawią, iż będzie on chciał na stronie zostać i być może nawet poleci ją swoim znajomym lub zamieści link do niej w swojej przestrzeni internetowej, czyli na swoim blogu, internetowej stronie, forum, kanale Youtube itp.
   Data dodania: 08.09.2013 · szczegóły wpisu »