Entermedia

Bazy wiedzy Podkategoria: Bazy wiedzy

 • Internetowa encyklopedia »

  Internetowa encyklopedia tworzona przez wolontariuszy z całego świata jest jedną z największych baz wiedzy na świecie. Każdego dnia poszerzana jest o tysiące nowych haseł, dotyczących najróżniejszych dziedzin życia.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne »

  Forum prawne to miejsce, gdzie każdy może znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, prawa pracy a także dotyczące egzekucji komorniczej.

  Na forum odpowiadają osoby posiadające wiedzę prawniczą i doświadczenie, dzięki czemu szybko można otrzymać niezbędną pomoc.

  Forum prawne to dobry wstęp przed wizytą u adwokata lub radcy prawnego.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zachowek »

  Strona internetowa poruszająca prawne aspekty związane z instytucją zachowku. Na stronie przedstawiono bogate orzecznictwo sądowe w sprawach dotyczących zachowku. W serwisie nie brakuje również artykułów zawierających poglądy doktryny przydatne zarówno z punktu widzenia osób dochodzących zachowku, jak i osób, które bronią się przed roszczeniem o zachowek.

  Data dodania: 03 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacja adwokacka »

  Portal internetowy poświęcony aplikacji adwokackiej, poruszający kwestie ważne dla kandydatów na aplikantów oraz samych aplikantów, między innymi takie jak egzamin wstępny na aplikację, przebieg aplikacji adwokackiej, omawiający zakres przedmiotowy obowiązujący na roczne kolokwia czy też na egzamin adwokacki, którym kończy się aplikacja adwokacka.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »
Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bazy wiedzy
Bazy wiedzy - nowa strona: