Entermedia

Budownictwo Kategoria: Budownictwo

Budownictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Termowizja - mostki termiczne w stolarce okiennej »

  Stolarka okienna i drzwiowa oraz jej dobry montaż mają ogromny wpływ na zużycie energii i uzyskanie pożądanego komfortu cieplnego w lokalu.
  Niska jakość zestawu szybowego, mostki cieplne na połączeniu pakietu z ramą, wadliwe uszczelki, złe osadzenie ościeżnic lub często występujące mostki termiczne w pasie podokiennym, wywołane złym uszczelnieniem okna z parapetem i murem oznaczają duże straty energii.
  Dlatego najważniejsze znaczenie ma dobór odpowiedniego materiału do uszczelnienia i sposób jego wykonania. Optymalne wyniki można uzyskać jedynie wówczas, gdy uszczelnienie odpowiada polecanej podczas montażu stolarki zasadzie "szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz".
  W ten sposób można uniknąć powstawania szkód budowlanych na skutek działania wilgoci, jak np. zagrzybienie oraz przyczynić się do stworzenia zdrowego mikroklimatu wewnątrz pomieszczenia.
  Niestety bardzo często przyczyną strat jest niestaranność wykonania okien i ich zamontowania. Można to sprawdzić zlecając badanie termowizyjne.   Wykonawcy powinni zdawać sobie sprawę, że dzięki termografii wszelkie "niedoróbki" mogą być podstawą do wystąpienia wobec nich z kosztownym roszczeniem gwarancyjnym.
  Aby poznać więcej szczegółów lub zamówić usługę termowizyjną proszę wejść na stronę www. termocert. com. pl lub zadzwonić pod nr 660 453 315.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Parkiety »

  Podłogi i schody są naszą wizytówką. Gwarantujemy najwyższą jakość, estetykę, szybkie wykonanie i konkurencyjne ceny. Zapewniamy własny transport. Podłogi drewniane: stolarstwo, parkiety oraz deski, panele podłogowe oraz środki pielęgnacyjne do drewna. Naszym klientom oferujemy: doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem technologicznym, profesjonalny montaż oraz wykończenie podłóg. Posiadamy wykwalifikowanych i doswiadczonych parkeciarzy. Dobieramy materialy chemiczne najwyzszej jakosci. Kompleksowa usluga: od pomiaru,projektu, wyceny do realizacji i montażu.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Głogów »

  Projektowanie wnętrz Głogów. Niemal każdy z nas chce mieszkać wygodnie, a przy tym stylowo i oryginalnie. Skorzystanie z porad projektanta wnętrz, dekoratora lub stylisty wnętrz daje nam jedyną możliwość konwersji naszych wyobrażeń o wnętrzu idealnym w rzeczywistość. Usługi projektantów i architektów wnętrz koncentrują się na ergonomii, użyteczności, ale także na odpowiedniej stylistyce zgodnie z przekonaniami i gustami klientów oraz ich planowanym budżetem projektowym. Na naszej witrynie www znajdziesz szczegóły dotyczące aranżacji wnętrz i odpowiedzi na najczęściej formułowane pytania.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne Częstochowa »

  Strona firmy Hydroalarm - Pogotowie hydrauliczne Częstochowa.
  Strona zawiera takie informacje jak:
  Kontakt - numery telefonów, adres siedziby, e-mail, adresy stron społecznościowych
  Usługi jakie świadczymy - montaż, naprawa lub wymiana urządzeń instalacji sanitarnych.
  Porady hydraulika - ciekawe artykuły dotyczące hydrauliki skierowane do osób planujących remont łazienki lub po prostu wymianę któregoś z elementów.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery na śmieci Kraków »

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą usług na odbiór odpadów. Podstawiamy kontenery na śmieci w Krakowie oraz okolicach. Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim terminowość, duże doświadczenie w tego typu zleceniach oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy rożnego rodzaju pojemności kontenerów dla różnych zastosowań. Po zapełnieniu pojemnika oferujemy odbiór odpadów. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 14 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa Słoneczne »

  Fotoogniwa. com jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku produktów oraz usług związanych z pozyskiwaniem energii z odnawialnych źródeł energii. Firma ta, wyspecjalizowała się w takich produktach jak panele słoneczne zaopatrzone w nowoczesne fotoogniwa. Odbiorcami firmy są jednocześnie osoby prywatne, jak również wielkie przedsiębiorstwa oraz instytucje. Zależnie od potrzeb indywidualnych, firma może zaproponować panele fotowoltaiczne, zapewnić pełny pakiet szkoleń, pomóc w otrzymaniu dopłaty z Unii Europejskiej oraz przez cały czas służyć poradnictwem technicznym.

  Data dodania: 27 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Poznań »

  RBA - zapraszamy do skorzystania z usług pracowni projektowej z miejscowości Poznań. Oferujemy pomoc w wyborze działki czy lokalu, analizę prawną terenu, wykonanie projektu budowlanego, projektowanie wnętrz. Krótko mówiąc proponujemy Państwu wsparcie całego procesu budowlanego. Projektujemy zarówno domy, lokale jak również budynki handlowe, usługowe oraz produkcyjno-magazynowe. Na tle konkurencji wyróżnia nas przede wszystkim rzetelność, terminowe realizacje zleceń jak również świetnie wykwalifikowana grupa pracowników. Realizujemy wszelkiego rodzaju formalności jak również reprezentujemy naszych klientów w urzędach. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownie wiatrowe »

  Otrzymywanie energii elektrycznej z energii słonecznej robi się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. W ostatnich latach to właśnie energia słoneczna, wiatr oraz urządzenia, które są w stanie wykorzystać naturalny potencjał, zrobiły się bardzo popularne. Dzięki stronie można przekonać się, gdzie warto zainstalować ogniwa słoneczne i małe elektrownie wiatrowe. Zamieszczone są również wiadomości o sugerowanych rozwiązaniach a także dostępnych w sprzedaży modelach. Jest to portal niezwykle przydatny klientom, którzy chcą pochylić się nad zamówieniem oraz wykonaniem montażu ogniw fotowoltaicznych na dachu swojego obiektu. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Warszawa »

  Malowanie i tapetowanie ścian, układanie podłóg z paneli i płytek, remonty całych domów i mieszkań, przeróbki instalacji elektrycznej, wodnej i gazowej, budowa kominków pokojowych i sufitów podwieszanych oraz montaż wraz z serwisem rolet, okien i drzwi - to wszystko zawiera się w ofercie firmy Donatex administrującą podaną stronę internetową. Oprócz tego znajdą Państwo w witrynie dane oraz kontakt do firmy.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token: